impladent

 Implantologické a stomatologické centrum.

IMPLADENT

V zubnej klinike IMPLADENT pristupujeme ku každému pacientovi s porozumením a úctou, ktorú si zaslúži.  Sme pripravení poskytovať komplexnú starostlivosť, či už je dlhodobá alebo krátkodobá.  U nás nájdete komplexné ošetrenie od preventívnej prehliadky, dentálnej hygieny,  zhotovenía detailných a panoramatických RTG,  cez zhotovenie bielych kompozitných výplní, pečatenie zubov,  celo-keramických koruniek, zirkonových  a emaxových mostíkov, celkových aj čiastočných protéz,  ošetrení koreňového kanálika, až po komplikované chirurgické zákroky. Špecializujeme sa na rozsiahle implantologické práce – Allon4 a Allon6 a kostné rekonštrukcie pri nedostatku kosti pre implantát. U nás je možnosť ošetrenia v celkovej anestéze.

MUDr. Michal Orenčák, PhD

Vysokoškolské štúdium ukončil v roku 2003 na LF UPJŠ v Košiciach. Po promócii pracoval vo funkcii odborného asistenta na chirurgickom oddelení Kliniky stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie v Košiciach. V roku 2007 vykonal atestáciu I. stupňa v odbore stomatológia a bol zaradený do špecializácie v odbore maxilofaciálna chirurgia. V roku 2007 získal certifikát z dentoalveolárnej chirurgie a certifikát z dentálnej implantológie. V roku 2010 získal vedecký titul PhD. V roku 2012 sa stal členom komisie pre skúšanie lekárov pri získaní certifikátu z dentoalveolárnej chirurgie a implantológie. Je držiteľom medzinárodne uznávaného certifikátu Curriculum of oral implantology. Venuje sa chirurgickej liečbe stomatologických ochorení a dentálnej implantológii..

Viac o nás

MUDr. Želmíra Orenčaková

Vysokoškolské štúdium ukončila promóciou na LF UPJŠ v Košiciach v roku 2003. Po promócii pracovala vo funkcii sekundárneho lekára na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie v Košiciach. V roku 2006 vykonala atestáciu I. stupňa v odbore stomatológia. Následne si otvorila súkromnúprax kde sa venuje estetickej, konzervačnej a protetickej stomatológii ako rodinný stomatológ.

Naše služby

Špecializujeme sa:

Stomatológia

Profesionálna úprava a starostlivosť o zuby.

zistiť viac

Stomatochirurgia

Dokonalé zhotovenie implantátov.

zistiť viac

Dentálna hygiena

Kompletná zubná hygiena pre dokonalý úsmev.

zistiť viac

Rentgén

Rentgeny zubov, ďasien, ústnej dutiny.

zistiť viac